Nové mesto: Tanec v meste

Tanečné centrum KTC v lokalite Nové mesto, sa nazýva veľmi výstižne: Tanec v meste. Symbolizuje to fakt, že sa tu tancuje tanec "všehodruhu", od detí po dospelých, a zároveň upozorňuje na centrálnu lokalitu: nachádzame sa blízko Trnaského mýta, a centra Bratislavy. Jednoducho: Tanec v meste- vitajte! :-) 

Ak by sme Vás nechali hádať- v akej budove sa nachádzame, určite by ste neuhádli! Je veľká, červenej farby...je to výrazná budova na Tehelnej ulici...a je to Poliklinika! Áno správne, Poliklinika! Tanec v meste má vlastný vchod priamo z ulice- vlastným schodiskom z hlavnej terasy vojdete priamo do našej recepcie. Naši zákazníci často hovoria, že vstúpili do iného sveta, ako Alica v krajine zázrakov má čarovný šatník, našimi schodmi vojdete do krásneho, tanečného sveta!

Podľa našej filozofie, k tancu a pohybu patrí aj estetika, a dostatok priestoru. Preto Tanec v meste poskytuje celkom 600m2 úžitkovej plochy a disponuje v skutku nadpriemernými tanečnými sálami pre tanečné kurzy:

Spoločenská sála - naša najväčšia sála zariadená s luxusom a eleganciou spoločenského lesku, vhodná pre profesionálnych tanečníkov ako aj tanečné kurzy pre verejnosť

Stredná sála - vhodná pre všetky tanečné a športové žánre

Malá sála- pre menšie skupinové tréningy a individuálne hodiny

Recepcia s občerstvením a posedením

Šatne

Toalety, sprcha

Tanec v meste sme slávnostne otvorili 1.apríla 2015. Priestory prešli kompletnou stavebnou rekonštrukciou, ktorú realizoval Mirko Balún s kolektívom RTA, s.r.o. Návrh dizajnu a realizáciu interiéru zabezpečila Kika Ondrovičová. Vznikol dizajnovo jedinečný, umelecký, a príjemný priestor, vhodný pre tanečné kurzy, tréningy, tanečné plesy, spoločenské oslavy, udalosti, svadby, konferencie, teambuildingy. Veď posúďte sami, ako sa Vám u nás páči.

1.9.2015 sme začali plnú prevádzku v Tanci v meste. Stali sme sa obľúbeným miestom tanca, zorganizovali sme prvých 5 venčekových plesov v našej spoločenskej sále, hostili sme Reprezentačné sústredenie SZTŠ. Od marca 2016 organizujeme obľúbenú nedeľnú Tančiareň. Naše aktivity sa rozširujú a profesionalizujú vďaka výbornému tímu lektorov a vďaka spokojným zákazníkom.

webka