LEKTORI

V najbližších riadkoch Vám predstavíme náš super tím :-) Koho by ste chceli za svojho lektora? :-)

 

Miroslav Balún "Mirko" 


Zakladateľ, garant, tréner, medzinárodný rozhodca WDSF, mediátor-diplomat a morálna podpora nás všetkých. Ak sa cítite pod psa, alebo riešite nevyriešiteľný problém, vyhľadajte Mirka a budete odchádzať s úsmevom na perách :-) Kedysi aktívny tanečník, a pracovitý tréner, dnes pravá ruka Kiky a garant našej tanečnej školy. Mirko si už iba vyberá, koho bude trénovať :-) Sem tam profesionálnych tanečníkov, inokedy venčekový kurz, či kurz pre doseplých. Medzi jeho záľuby patrí organizovanie tanečných festivalov, ktoré vymyslel, založil a už skoro 20 rokov organizuje: Grand Prix Tyrnavia a Cena Alexandra Dubčeka. V skratke: s Mirkom sa nudiť nebudete :-)

 

Kristína Ondrovičová " Kika"

Naša Kika bola tanečnica medzinárodnej triedy, venuje sa štandardným aj latinsko-americkým tancov, tanečná verejnosť si ju pamätá ako veľmi úspešnú tanečníčku práve štandardných tancov. Tancovala veľa vo svete, veď mala fínskeho tanečníka Antona Kurttilu, s ktorým precestovala polku sveta :-) Ako správného šéfa, Kiku môžete počas týždňa stretnúť na niekoľkých pozíciách: učí majstrovské páry štandard aj latinu, nové detičky od 8 do 12 rokov, stredoškolské venčekové kurzy, plesový kurz pre dospelých, a sem- tam aj svadobčanov :-) Do tanečnej školy chodí ako prvá, a odchádza ako posledná. Medzi jej tajné sny patrí práca recepčnej, preto ju môžete niekedy stretnúť aj na našej recepcii :-) Cez víkendy keď zrovna netrénuje, venuje sa hodnoteniu tanečných súťaží ako rozhodca. Od roku 2011 je diplomovaným trénerom I. stupňa a od roku 2015 si zvýšila vzdelanie na II.stupeň. Prezradíme ešte, že pracuje v organizátorskom tíme festivalov Sloveka Open Championship, a Grand Prix Tyrnavia :-)

 

Peter Adamčík "Peťo"

Náš tréner Peter sa venuje v našom klube kurzovej a svadobnej výučbe už skoro 10 rokov. Riadne dlhá doba, však? A stále ho to baví.. :-) Za tých pár rôčkov získal skutočne bohaté skúsenosti, a vnáša do svojich tréningov okrem techniky aj niečo viac – energiu, emóciu, rešpektovanie a vnímanie partnera.  Počas svojej aktívnej súťažnej kariéry dosiahol medzinárodnú výkonnostnú triedu v štandardných tancoch, a od roku 2011 je aj diplomovaným trenérom.

 

Katarína Adamčáková "Katka"

Katka, ako mamička na rodičovskej dovolenke, vedie a vychováva k tancu naše najmenšie detičky.. Ich hodiny sú plné hier a zábavy, pohybových aktivít na pesničky ktoré deti dôverne poznajú.. Detičky odchádzajú z jej hodín nadšené, a ešte aj cestou domov poskakujú v rytme známych melódii. Veď kto iný môže detičkám lepšie rozumieť ako maminka. :-)

 

Viktor Palles "Viktor"

Viktor je v skutku zaujímavá postavička našej tanečnej školy: nikto by ani netušil, že sa narodil v Maďarsku, vyrastal v Maďarsku, a až v dospelosti sa presťahoval za tanečnou partnerkou do Bratislavy, kde žije s prestávkami už skoro 10 rokov. Hovorí plynule slovensky!!!, maďarsky, nemechy, anglicky. Žil v Anglcku, Nemecku, Dubaji, no je to svetobežník. Od roku 2009 je diplomovaný tréner I. stupňa, v tanečnej škole učí detičky od do 12 rokov, tanečné kurzy pre dospelých, je trénerom našich seniorských súťažných párov :-)