FAQ

FAQ – často kladené otázky

 1. Aké oblečenie a obuv si mám priniesť na kurz?

  Nie je pevne stanovené oblečenie a obuv. Hlavné je, aby ste sa cítili pohodlne a neboli ste obmedzení v tanci alebo cvičení. Pánom odporúčame spoločenské topánky a dlhé nohavice. Ak sa lepšie cítite v teniskách, tak výber necháme na Vás.

 2. Ako sa dá u Vás parkovať?

  V tanečných priestoroch na Tehelnej 26 je k dispozícii parkovisko patriace poliklinike, ktoré sa zatvára 18:45. Hodina parkovania je zdarma, potom každá ďalšia je 1,50 eur/hod. V lokalite je možné parkovať aj na iných uliciach, ale je potrebné vedieť, že tam už funguje a platí parkovacia politika.

  V tanečných priestoroch na Majerníkovej 60 sa dá v okolí parkovať na rôznych miestach, tam parkovacia politika ešte zavedená nie je. V neskorších hodinách to môže byť trošku problém, ale vždy sa nájde nejaké voľné miesto.

 1. Ako sa môžem prihlásiť na kurz?

  Na kurz sa prihlásite cez online prihlášku, ktorú nájdete v sekcii „Prihláška“ na stránke www.ktc.sk alebo www.tanecvmeste.sk, alebo telefonicky na číslo +421 9011 025 050.

 2. Kde nás nájdete, kde sa tancuje, kde prebiehajú kurzy?

  Nájdete nás na 2 adresách. Jedna je na Tehelnej 26 – Bratislava – Nové Mesto, v budove polikliniky, dvere vpravo od hlavného vchodu označené tanečnými plagátmi. Keď zaparkujete na parkovisku patriacom poliklinike a pôjdete hore schodmi z parkoviska, tak vchod uvidíte priamo pred Vami. (viď foto 1)

       

         Druhá tanečná sála sa nachádza na Majerníkovej 60 – Bratislava – Karlova Ves, vchod od parkoviska, schodmi hore a je potrebné zazvoniť na zvonček. (viď foto 2)

       

 1. Dá sa u Vás využiť MULTISPORT karta?

  Áno je to možné. Stačí na recepcii ukázať platnú MULTISPORT kartu a môžete začať tancovať/cvičiť.

 2. Ako včas mám prísť na kurz?

  Na kurz odporúčame prísť 10-15min dopredu, aby ste sa stihli prezliecť. Na prezlečenie sú k dispozícii šatne. Odporúčame zobrať si cenné veci do tanečnej sály, ostatné si môžete ponechať v šatni.

 3. Môžem sa prihlásiť na kurz aj po jeho začatí?

  Áno, na kurzy sa dá prihlásiť aj po začatí.

 4. Akým spôsobom môžem zaplatiť za kurzy?

  Za kurzy sa platí prevodom na účet (IBAN: SK56 1100 0000 0026 6400 0221). V prípade nepripísania sumy uvedenej za kurz na účet pred začatím kurzu Vás budeme kontaktovať, alebo je potrebné dokladovať zaplatenie elektronicky alebo na prvej hodine kurzu.

 5. Môžem sa prihlásiť na párové kurzy bez partnera / partnerky?

  Áno, samozrejme. Partner/ka nie je podmienka. Na kurzy sa prihlasuje množstvo ľudí bez partnerov. Párovanie prebieha na prvom kurze, kde si s veľkou pravdepodobnosťou partnera nájdete.

 6. Dá sa zvlášť zaplatiť aj za jednotlivé vstupy na kurz?

  V prípade tanečných kurzov a svadobných kurzov sa za jednotlivé vstupy zaplatiť nedá. Platí sa za celý kurz dopredu.

        V prípade fit cvičení/tréningov je možné si zakúpiť aj jednorazový vstup, alebo permanentku.

        V prípade tanečných kurzov pre deti (MiniDance, LatinoKids, DanceSport) sa platí za celý kurz dopredu.

        V prípade športovo-pohybového krúžku KidSport je možné zaplatiť aj za jednotlivé vstupy.

        Za kurzy sa platí prevodom na účet (IBAN: SK56 1100 0000 0026 6400 0221)

 1. Je možné vrátiť poplatok za kurzy, ak už som zaplatil/a a na kurzy chodiť nebudem?

  Storno poplatky pri zrušení kurzu:

  7 a viac dní pred začiatkom kurzu 0 euro

  1-7 dní pred začiatkom kurzu 20 euro

  V prípade nenastúpenia alebo zrušenia kurzu v priebehu, po jeho začatí, je storno 100% z ceny kurzu. 

  Pravidlá čerpania náhradných hodín:
  – v prípade, že dieťa ochorie poskytujeme možnosť náhrady 2lekcií pri kurze 8 výukových hodín
  – absenciu je potrebné ohlásiť SMS správou 0907 756 837alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., minimálne 1 deň vopred do 18:00 hod., v opačnom prípade každá včas neodhlásená lekcia prepadá. Náhradné hodiny je potrebné vyčerpať do 2 mesiacov od ukončenia aktuálneho kurzu. Prosíme o dôsledné dodržiavanie pravidiel odhlasovania sa z hodín najneskôr do 18-tej hodiny dňa vopred, čím umožníte zúčastniť sa na kurzoch ostatným čakateľom na náhradné hodiny. V prípade, že sa kurzu nezúčastníte viac ako 2 týždne bez odhlásenia, kurz sa považuje za prepadnutý.
  – náhrady nie sú pokračovaním kurzu, nemôžu sa nahrádzať ako pokračovanie kurzu a pri náhrade negarantujeme rovnaký termín ako pri riadnych lekciách. Termín náhrady je určený po dohode rodič-inštruktor vo voľnejších kurzoch. Za neúčasť na dohodnutej náhradnej lekcii sa ďalšia náhrada neposkytuje.

 2. Viem si u Vás zakúpiť nejaké občerstvenie ?

  Áno. Na Tehelnej 26 je k dispozícii malý bufet, kde si môžete zakúpiť čaj, kávu, minerálku, džús a malé pochúťky podľa ponuky v danom čase za prijateľné ceny.

        Na Majerníkovej 60 sa žiaľ bufet nenachádza, ale v blízkosti sú rôzne kaviarne, alebo obchodné reťazce.

 1. Máte otázku, ktorá tu nebola zodpovedaná?

  Neváhajte nám napísať.:)

Už teraz sa na Vás veľmi tešíme!