Tanečné kurzy pre stredné školy

Milí študenti,

predstavujeme Vám náš tanečný kurz pre stredné školy v Bratislave- inými slovami Venčekový tanečný kurz. Naše kurzy vyučujeme v jedinečných priestooch spĺňajúce nároky aj najnáročnejších klientov, a to všetko, ľahko dostupné v centre Bratislavy. Podľa našej filozofie, k tancu a pohybu patrí aj estetika, a dostatok priestoru. Preto Tanec v meste poskytuje celkom 600m2 úžitkovej plochy a disponuje v skutku nadpriemernými tanečnými sálami pre tanečné kurzy:

Spoločenská sála - naša najväčšia sála zariadená s eleganciou spoločenského lesku, vhodná pre profesionálnych tanečníkov ako aj tanečné kurzy pre verejnosť

Stredná sála - vhodná pre všetky tanečné a športové žánre

Recepcia s občerstvením a posedením

Ako sa prihlásiť a dá sa prísť pozrieť?

Pred tým, ako sa rozhodnete pre svoj Venčekový kurz - absolvujte u nás návštevu našej tanečnej školy s prehliadkou priestorov, získajte odpovede na otázky ktoré Vás zaujímajú. Stačí si dohodnúť termín návštevy u manažérky zodpovednej za Venčekové kurzy: K. Ondrovičová - + 421 907 311 574. Radi sa Vám povenujeme. Alebo nás zavolajte ku Vám do školy, a my Vám našu ponuku vysvetlíme a odprezentujeme.

 

Koľko kurz trvá a ako často sa trénuje?

Na kurzoch je k dispozícii priestranný parket, zrkadlové steny, kvalitné ozvučenie, audiovizuálna technika, príjemné zázemie a hlavne kvalitní diplomovaní lektori s dlhoročnou praxou. Náš tanečný kurz sa začína v septembri resp. v októbri, trvá 12 týždňov, obsahuje 12 tréningov po 90 minút , plus 1 extra opakovací tréning navyše. Na výber máte dni od pondelka do piatku, v čase od 14.00 do 21.00 hod. Čím skôr sa ako trieda prihlásite, tým máte väčšiu možnosť vybrať si ideálny deň a čas výučby.

Čo Vás naučíme?

Naučíme vás základné kroky a figúry tancov Tango, Valčík, Foxtrot, Waltz, Cha-cha-cha, Samba, Rumba, Polka, Mambo, Jive, Salsa a pripravíme Vás na Venčekový ples. 

 

Ako kurz končí?

Tanečný kurz vyvrcholí Vašim Venčekovým plesom, kde za prítomnosti svojich rodičov a hostí prežijete nezabudnuteľný večer. Organizácia Venčekového plesu a bohatý program večera je pre nás samozrejmosťou. Spokojnosť a dobré referencie našich absolventov sú našou reklamou. Kontaktujte nás ešte dnes :-)-)